Klej poliuretanowy
Konpur 818

Klej poliuretanowy
Konpur 818


Produkt Description

Wszystkie produkty firmy Cartell spełniają wymagania i regulacje rozporządzenia REACH i UFI w odniesieniu do substancji SVHC.

KLEJ DO ALUMINIUM

Jednoskładnikowy klej do aluminium o świetnych właściwościach

Klej jednoskładnikowy poliuretanowy przeznaczony do klejenia: aluminium malowanego proszkowo, betonu, płyt, drewna itp. Bardzo skutecznie skleja powierzchnie i wytrzymuje długi czas.

Konpur 818 to jednoskładnikowy klej poliuretanowy utwardzający się pod wpływem wilgoci.

Stosowany głównie w produkcji okien i drzwi aluminiowych na powierzchniach eloksalowanych i lakierowanych proszkowo do klejenia naroży aluminiowych. Skutecznie skleja powierzchnie skośne drzwi i okien z PUR.

WYKORZYSTANIE:

  • w produkcji okien i drzwi drewnianych,
    do klejenia aluminium malowanego proszkowo,
  • do sklejania szczelin między deskami kaset drzwiowych,
  • do klejenia narożników aluminiowych,
  • do aluminium,
  • do powierzchni wymagających dużej odporności na ciepło.

Konpur 818 to bliźniaczy produkt o identycznym składzie i działaniu, jak COSMOPUR 818. Wykazuje dużą przyczepność do materiałów drewnianych i budowlanych, ceramiki, metali, duro- i termoplastów – przy odpowiednim przygotowaniu powierzchni klejonych.

Pojemność: 310 ml

 

WAŻNE!
Wszystkie produkty firmy Cartell spełniają wymagania i regulacje rozporządzenia REACH w odniesieniu do substancji SVHC. Posiadają karty techniczne (TDS) i karty charakterystyki (SDS).

More Information
Skontaktuj się z nami: e-mail: biuro@cartellpolska.pl tel: +48146635083 lub wejdź na stronę KONTAKT i wybierz kontakt do swojego przedstawiciela w Twoim regionie